Ağrı Haberleri
Giriş Tarihi : 26-04-2023 12:01   Güncelleme : 11-05-2023 13:27

Cenap Daştan : Memleket Sahipsiz Değil !

Cenap Daştan : Memleket Sahipsiz Değil !

Cenap Daştan : Memleket Sahipsiz Değil !
Siyasetin havası seçimlere sayılı günler kalmasıyla hava daha da ısınırken milletvekili adayları da sahaya indi.

Bu kapsamda Memleket Partisi Ağrı Milletvekili Adayı Cenap Daştan, sokağın nabzını tutup vatandaşlarla bir araya gelmek için kent merkezinden ilçelere kadar birçok noktaya ulaşmaya gayret gösteriyor.

Ağrı’nın sokak ve caddelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Vekil Adayı Cenap Daştan, halkın yaşadığı ekonomik ve ahlaki sıkıntıları yakından gözlemleyerek sorunlara derman olup, ülkeyi hep birlikte geri kazanacaklarını belirtirken Ağrı’nın sahipsiz olmadığı söyledi.

Milletin iktidarında Memleket var diyen Milletvekili Adayı Cenap Daştan, “Memleket bizim, Ağrı bizim, halk bizim seçmen bizim. Geziyoruz halkımızı dinliyoruz ve anlıyoruz birbirimizi çünkü birlikte yaşıyoruz. Ülkenin ve şehrin geldiği nokta ortada. Biz birbirimiz tanıyor ve biliyoruz. Bu yüzden Ağrı halkına çok şey borçluyum. Bana ve partimize göstermiş oldukları ilgi sandıkta da kendini gösterecektir. Halk kararını vermiş. Derdimizin Memleket olduğu artık bellidir. Sayılı günler kaldı karar vermemize biz son güne kadar bütün vatandaşlarımızı ziyaret edip dertlerini dinleyip, kendimizi anlatacağız. Bir liman arayan halkımıza vatandaşımıza ve seçmenimize adres olacağız. Kimsenin bundan şüphesi olmasın Halkımızı ve memleketimizi TBMM’de en güzel şekilde temsil edeceğimizi anlatıyoruz, inşallah bunu en güzel şekilde başaracağız. Ağrıyı hep birlikte hak ettiği yere götüreceğiz.” İfadelerini kaydetti. 
AdminAdmin