Ağrı Haberleri
Giriş Tarihi : 11-02-2023 17:44   Güncelleme : 11-02-2023 17:44

Nuri Samancı ve Ekibi Deprem Bölgesinde

Nuri Samancı ve Ekibi Deprem Bölgesinde

Nuri Samancı ve Ekibi Deprem Bölgesinde
Ağrı İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Nuri Samancı Başkanlığında, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ağrı Doğubayazıt İlçe Temsilcimiz Kenan Aydemir, Ağrı Taşlıçay İlçe Temsilcimiz Yusuf Samancı ve Birlik personel kadrosundan 13 kişilik bir Ekiple 3 araç ile deprem bölgesinde Gaziantep İslahiye ilçesinde depremde zarar gören vatandaşlarımızı ziyaret ederek. getirmiş oldukları yardımları kendi elleri ile dağıttılar.

Ağrı İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Nuri Samancı Gaziantep İslahiye ilçesinde depremden zarar gören ailere yapmış olduğu yardımdan dolayı Temsilcimiz Kenan Aydemir ve Yusuf Samancı`ya Açıklamalarda bulundu.

Başkan Samancı, Açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

 Ağrı İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Üyelerimiz,Birlik personel kadromuz 13 kişilik bir Ekiple 3 araç ile deprem bölgesinden Gaziantep İslâhiye ilçesinde depremde zarar gören kardeşlerimizin depremin tahribatının ne kadar acı ve büyük olduğunu yerinde gördük kendileri ile bir Bir imkânlarımızın elverdiği Kadarı’yla görüşerek acılarını paylaştık devlet millet el ele vererek kardeşlerimizin yaraları sarılıyor ölenlere Allah’tan rahmet yaralılara Allah’tan acil şifalar diliyorum. Diyerek depremde zarar gören kardeşlerimize Ağrı ilimizden getirmiş olduğumuz yardımların dağıtımı yaptık. İfadelerini kullandı .
 
AdminAdmin