Ağrı Haberleri
Giriş Tarihi : 31-12-2022 12:35   Güncelleme : 31-12-2022 12:35

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi'den Yeni Yıl Mesajı

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi'den Yeni Yıl Mesajı

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi'den Yeni Yıl Mesajı
AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem ÇELEBİ yeni yıl mesajı yayınlayarak "Sevinç ve hüzünleri, acı ve kederleriyle bir yılı daha geride bırakıp yeni bir yılı karşılayacak olmanın heyecanıyla, 2023 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, barış, mutluluk, huzur ve bereket getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.
2023 yılının, tüm milletimize ve insanlığa hayırlara vesile olmasını diliyorum
" dedi.

Çelebi Mesajında şu görüşlere yer verdi;

"2023 yılına yeni umutlarla girmenin heyecanını ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz.

Acılar paylaştıkça azalır, sevinç ve mutluluklar ise paylaştıkça artar. Bizler, millet olarak bu bilinçle hareket ederek, acılarımızı paylaşarak azaltacak, sevinç ve mutluluğumuzu da paylaşarak arttırmaya devam edeceğiz.

2023 yılının; birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği, milletimizin bir arada ve kardeşçe yaşama arzusunun doruğa ulaştığı, toplumsal dayanışma duygularımızın pekiştiği, terörden ve şiddetten uzak, barışı, huzuru, başarıyı, refahı, bolluğu ve bereketi, ülkemiz ve tüm insanlığa parlak bir geleceği müjdeleyen bir yıl olmasını, Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; 2023 yılının başta Ağrılı hemşehrilerim olmak üzere ülkemize ve milletimize huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyorum. Ağrı’lı hemşerilerimin ve milletimizin yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
"dedi. 
AdminAdmin