Ağrı Haberleri
Giriş Tarihi : 16-03-2024 10:37   Güncelleme : 16-03-2024 11:27

Eli Aşireti de Mehmet Salih Aydın Dedi

Eli Aşireti de Mehmet Salih Aydın Dedi

Eli Aşireti de Mehmet Salih Aydın Dedi

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Salih Aydın, Aile buluşmaları kapsamında Eliyan (Eli) Aşiretine mensup Aileler ile İftarda bir araya geldi.

 

Fatih mahallesi Liza Park düğün salonunda aile buluşmasında Ak Parti İl Başkanı Orhan Güngör, Ak Parti Ağrı önceki dönem Milletvekili Cemal Kaya’da katıldılar.

 

Hacı Mehmet Karhan’ın ev sahipliği yaptığı iftar programına yaklaşık 1000 kişi katıldı.

Salonun hınca hınç dolduğu iftar programında konuşan Başkan adayı Mehmet Salih Aydın, ‘‘Eliyan ( Eli) Aşiretine bağlı Aileleri bir araya getirip bizlerle buluşturan Hacı Mehmet Karhan abime ve katılım sağlayan Ailelerine bu iftar programından dolayı teşekkür ediyorum.

Dün Miting alanında Ağrı tarihinin en kalabalık mitingini yaptık, Cumhurbaşkanına gönül veren seçmenin çok değişik bir hali var çok sessizdirler çok sakin dururlar günü geldiği zaman miting alanını doldururlar , seçim günü geldiği zaman da sandıkları patlatmayı bilirler biz bunu dün meydanda çok rahat gördük.

Ben sizlerle birlikte büyüdüğüm yetiştiğim memleketime hizmet etmek için bu yola çıktım ve hizmete talibim siz bize desteği vereceksiniz bizlerde Ağrı’nın tamamlanamamış tüm projelerini ve hizmetlerini 1 Nisan itibarı ile hizmetkarınız olacağız.

Ben bu organizasyonu yapıp bizleri bir arada toplayan hacı Mehmet Karhan Abime de çok teşekkür eder bütün Ağrı halkının Ramazan’ı şeriflerini kutlar hepinize teşekkür ederim ’’ diye konuştu.,

Hacı Mehmet Karhan’da İl Başkanı Orhan Güngör Önceki dönem Milletvekili Cemal Kaya Belediye Başkan adayı Mehmet Salih Aydın’a ve İftar programına katılan tüm Akrabalarına teşekkür etti.

AdminAdmin