Ağrı Haberleri
Giriş Tarihi : 06-06-2024 09:12   Güncelleme : 06-06-2024 09:33

Gözün Aydın Ağrı Bir Evladınız Daha Görevden Alındı

Gözün Aydın Ağrı Bir Evladınız Daha Görevden Alındı

Gözün Aydın Ağrı Bir Evladınız Daha Görevden Alındı

Ağrı'nın evlatları bir bir bu memleketten sürgün gibi görevden alınırken sessiz kalan Ağrı siyaseti ve STK’lar artık üstünüzdeki ölü toprağı atın ve bu gidişata bir son verin.

Geldiği günden beri Ağrı’da dikili bir taşı olmayan Rektör Karabulut gider ayak Ağrı’nın evlatlarını tek tek görevden alarak yerlerine Erzurumluları doldurdu.

Bari Üniversitenin İsmini de Erzurum İbrahim Çeçen Üniversitesi olarak değiştir de bizde rahatlayalım.

Profesör Faruk Kaya’dan sonra Profesör Fuat Sayır’da Karabuluttan nasibini aldı.

Aslında Karabulut haksız değil bu kıyımları yaparken ortada bir boşluk bulmuş istediği gibi top sektiriyor çünkü Ağrılılar Karabuluta gerekli alanı ve gerekli kıymeti verdiği için o da gider ayak üzerine düşen görevi yerine getiriyor.

Artık Karabulut gibilerinin bu memlekete katacağı hiçbir şeyin olmayacağını göremeyen Ağrı’nın siyasileri ve STK’ları hiç olmazsa bu kıyımlara bir itirazınız olsun , yakında yeniden seçilecek olan yeni Rektör’ün Ağrı’lı olması için ayağa kalkma vaktiniz geldi.

Ağrı’nın derdini yine Ağrı’lı biri anlar diyerek elinizi taşın altına koyma vaktiniz geldi de geçti, artık hesap sorma vakti gelmedi mi bu Karabuluta , artık gidip o şaşalı odasında bir fotoğraf karesi , bir kitap, bir plaket alma sevdasından vaz geçip hasap sormaya gidin. Görevden alınan kardeşlerinize destek veremeyecekseniz o oturduğunuz koltukları işgal etmeyin artık.

Üniversitede Rektöre takla atıp yalakalık yapan va Ağrılıları ispiyonlayan Ağrılılara da son bir söz KALIBINIZDAN UTANIN !!!

AdminAdmin