Ağrı Haberleri
Giriş Tarihi : 02-12-2023 15:58

Mehmet İlidi; Daha yaşanabilir bir Ağrı sözümüz var

Mehmet İlidi; Daha yaşanabilir bir Ağrı sözümüz var

Mehmet İlidi; Daha yaşanabilir bir Ağrı sözümüz var

'Ziyaret ettiğimiz kapıda, elini tutuğumuz, gönlüne dokunduğumuz, duasını aldığımız her vatandaşımıza doğru, dürüst, şeffaf ve adil olacağımıza ve en önemlisi ilimize önemli hizmetler kazandırmaya dair sözümüz var' diyen AK Parti Ağrı Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet ilidi; 'Her öneri bizler için altın birer anahtardır. Ve bu paylaşımlar neticesinde yol haritamızı şekillendiriyoruz.

Gençlik enerjimizi hizmetlerle taçlandıracak, sizlerinde desteğiyle daha yaşanabilir bir Ağrı inşa edeceğiz' dedi. 31 Mart 2024 mahalli idareler seçimi için aday adaylığı başvurusunu yapıp temayül yoklamasının ardından çalışmalarını sürdüren AK Parti Ağrı Belediye Başkan Aday Adayı İller İdaresi Genel Müdürlüğünde Daire Başkanı Mehmet İlidi, destek istediği halktan, talep ve beklentileri de dinliyor. Yapacağı çalışmalardan özetle bahsedip görev alması durumunda yürütülecek çalışmalara da değinen İlidi, birlikte yönetim vurgusu yapıp, şeffaf ve adil olunacağı sözünü de veriyor. Destek turları ve ziyaretleri çerçevesinde değerlendirmelerini aktaran İlidi, “Ziyaret ettiğimiz her kapıda, elini tutuğumuz, gönlüne dokunduğumuz, duasını aldığımız her vatandaşımıza doğru, dürüst, şeffaf ve adil olacağımıza ve en önemlisi ilimize önemli hizmetler kazandırmaya dair sözümüz var. Gençlik enerjimizi hizmetlerle taçlandıracak, daha yaşanabilir bir Ağrı inşa edeceğiz” dedi. İlidi, değerlendirmelerini özetle şöyle paylaştı;

TEMAYÜL YOKLAMASI İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

26 Kasım 2023 Pazar günü Ağrı Kapalı Spor Salonunda yapılan AK Parti Teşkilat temayül Yoklamasına katılan tüm delegelere teşekkür eden İlidi; “Destek ve teveccühleriyle bizleri onurlandıran delegelerimize şükranlarımı sunuyorum. Bu yoklamanın gerçekleştirilmesinde emeği geçen İl Başkanımız Sayın Orhan Güngör nezdinde, genel merkez yöneticilerimize, il teşkilatı üyelerimize, teşkilatın diğer kademelerine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sonucun, memleketimiz için hayırlara vesile olmasını diliyor, tüm aday adaylarına başarılar diliyorum” dedi.

“BİRLİKTE YÖNETİM ANLAYIŞINI İNŞA EDECEĞİZ”

Halkın taleplerini dinleyecek, gerektiğinde toplumsal beklentileri belirleyecek araştırmalar yapacak ve halkın yönetime katılımını sağlayacağız. Bu anlamda halkın yönetimde söz sahibi olmasını sağlayacağız. Ve Belediye yönetimin, şeffaf ve hesap verebilirliğini güçlendireceğiz. Ayrıca ilgili birimleri hayata geçirerek talep ve şikâyetleri de birinci ağızdan dinleyip, çözüm konusunda hızlı adımlar atılmasını sağlayacağız.

“DAHA YEŞİL BİR AĞRI HEDEFİMİZ VAR”

Betonlaşmayı sınırlandırmak, yeşil alanların daha yoğun olmasını sağlamak ve her semt için yeterli sayıda park inşa etmek de hedeflerimiz arasındadır. Modern, şehir mimarisine uygun, yenilikçi projeleri uygulayarak yeşil alanları zenginleştirecek, halkın bu alanlardan daha sık ve etkin yararlanmasına olanak sağlanacaktır. Öte yandan temizlik işlerindeki faaliyetlerin daha düzenli yapılmasının sağlanmasının yanı sıra kirliliği önleyici bilinç ve kültürün de kazandırılması önceliklerimiz arasında olacaktır.

"ÖNERİLER BİZLER İÇİN ALTIN ANAHTARDIR"

Siyaseti bir kariyer kapısı olarak görmüyor, bu anlamda bir beklenti olarak da değerlendirmiyoruz. Kapısına gittiğimiz her vatandaşımızın önerilerini dinliyor, beklentilerini özenle not ediyoruz. Her öneri bizler için altın birer anahtardır. Ve bu paylaşımlar neticesinde yol haritamızı şekillendiriyoruz. İnanıyoruz ki, halka inanmış ve sırtını dayamış bu siyaset anlayışımız, her daim doğru yolda ilerlememizi sağlayacak, hatta daha ileri götürecektir. Bu minvalde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

AdminAdmin