Ağrı Haberleri
Giriş Tarihi : 18-03-2024 10:41

Mehmet Salih Aydın İlçelerimizi Kerbela’ya Çevirenler Şehrimize Hizmet Edemezler

Mehmet Salih Aydın İlçelerimizi Kerbela’ya Çevirenler Şehrimize Hizmet Edemezler

Mehmet Salih Aydın İlçelerimizi Kerbela’ya Çevirenler Şehrimize Hizmet Edemezler

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Salih Aydın, Aile buluşmaları kapsamında Ağrı’da yaşayan Diyadinli’ler ile İftarda bir araya geldi.

 

Alpaslan mahallesi Aydemir düğün salonunda Önceki Dönem Milletvekili Cemal Kaya ve Ak Parti Ağrı İl Başkan Yardımcısı Salih Yaşar’ın ev sahipliği yaptığı İftar Programına yaklaşık 1500 kişi katıldı.

Ak Parti 22 ve 23. Dönem Milletvekili Cemal Kaya Mehmet Salih Aydın’a destek vermek için geldiği Ağrı’da Diyadinli hemşehrileri ile Başkan adayı Mehmet Salih Aydın’ı bir araya getiren programa katıldı.

Diyadinli Hemşehrilerin’den Mehmet Salih Aydın için destek isteyen Cemal Kaya ‘’ Memlektin has evladı sizlerin komşusu .kardeşi ,yıllarca birlikte nefes aldığınız Ağrı’da birlikte aynı soğuk havada yaşadığınız iyi günde ,kötü günde birlikte sevindiğiniz birlikte üzüldüğünüz bir kardeşinizdir.

Sevgili akrabalarım Salih kardeşim sizlerin akrabasıdır ona vereceğiniz destek kendinize vereceğiniz destek olacaktır. Hepinize bu iftar programına katıldığınız ve Salih Başkana destek verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

 

 

Salonun hınca hınç dolduğu iftar programında konuşan Başkan adayı Mehmet Salih Aydın, ‘‘Bugün bu mübarek günde Diyadin’li Akrabalarım ile bizleri bir araya getirip bizlerle buluşturan Cemal Kaya vekilime ve İl Başkan yardımcısı Salih Yaşar abime ve katılım sağlayan tüm Diyadinli akrabalarıma bu iftar programından dolayı teşekkür ediyorum.

Değerli dostlar ve akrabalarım Allah izin verirse sizlerin desteği ile 31 mart ta Belediye Başkanı seçileceğiz ve bu halka hizmetkar olmaya geleceğiz.

Çünkü biz Ağrı’da yaşıyoruz biz tüm mahalleleri ve tüm sokakları biliyoruz bizim her mahalle ve her sokaklarında bir yaşanmışlıklarımız var ,

Biz öyle bir dönem aday olup daha sonra Ağrı’yı terk edip gidenlere benzetmeyin bizi dün de Ağrıdaydım hep birlikte iyi günde de kötü günde de hep yanınızdaydım yarında yanınızda olmaya devam edeceğim inşallah.

Derdi tasası hizmet olanlar sizlere hizmet getirebilir yoksa bir takım değerleri eline alıp Yıllarca Diyadin de ve son dönemde Patnos ta son 25 yıldır Doğubayazıt’ı kerbela’ya çevirenlerin bu şehre hizmet etme gibi bir dertleri yoktur.

Ben bu organizasyonu yapıp bizleri bir arada toplayan Vekilim Cemal Kaya’ya ve Salih Yaşar abime çok teşekkür ediyorum hayırlı iftarlar diliyorum.’’ İfadelerini kullandı.

İftar Programını düzenleyen İl Başkan Yardımcısı Salih Yaşar tüm davetliler ile ayrı ayrı ilgilenerek Mehmet Salih Aydın’a destek verdikleri için akrabalarına teşekkür etti.

AdminAdmin