Ağrı Haberleri
Giriş Tarihi : 31-03-2024 12:48

Mehmet Salih Aydın’dan Ağrılı Olmayan Sırrı Sakık’a Ayar; Ağrı Şov Yeri Değil

Mehmet Salih Aydın’dan Ağrılı Olmayan Sırrı Sakık’a Ayar; Ağrı Şov Yeri Değil

Mehmet Salih Aydın’dan Ağrılı Olmayan Sırrı Sakık’a Ayar; Ağrı Şov Yeri Değil

AK Parti Ağrı Belediye Başkanı Av. Mehmet Salih Aydın eşi Fatma Aydın ile birlikte oyunu Fevzi çakmak Mahallesinde bulunan Ali Yerlikaya Ortaokulunda kullandı.

Seçmenlerin Ağrılı olmadığını iddia eden Sırrı Sakık’ın kendisi Ağrılı değil diyen Mehmet Salih Aydın, ‘Eşim ile birlikte oyumumuzu kullandık, okulları geziyoruz, okulları gezerken bulunduğumuz yerleri ziyaret ederek seçim de görevli arkadaşlara başarılar diliyoruz.

Oyunu kullanacak vatandaşlar noktasında da hayırlı olsun temennisinde bulunuyoruz. Biz bunu yaparken biz birileri gibi okullara gidip baskın yapmıyoruz.

Biz birileri gibi gidip bu Ağrılıların iradesi değildir. Şeklinde baskılarda bulunmuyoruz. Biz gidip içerde bulunan memurları tehdit etmiyoruz.

Bir hukuk devletinde yaşıyoruz. Sizin bu askı listesi kesinleşip seçmen olma hüviyetini kazandıysa o artık seçmendir. Sizin kalkıp kaybettiğiniz bir seçimi anlayıp tamamen saldırgan tutumlarla sokaktaki vatandaşı tehdit etmekle okullar da ki avukatları tehdit etmekle bir yere varamazsınız.

Demokrasi dediğiniz şey her türlü iradeye saygı duymaktır. Bizler hiçbir okulda sesimizi yükseltmezken sizler orada bulunan kamu personelinin üzerine yürüyerek ve Ağrılı gençlerin üzerine yürüyerek Ağrılı Avukatları tehdit etmek size yakışmaz.

Siz böyle sözde demokrat olursanız bu halk sandıkta size gerekli cevabı verecektir lütfen halkı germeyelim.

Şu 60 günlük süre içerisinde bütün nezaketleriyle bütün demokrasi kurallarına uyarak seçimi geçirdik okullarda gidip bağırarak şehir dışında geldiklerini söyleyen şahısların bizatihi kendileri şehir dışında gelmişlerdir.

Ağrılı değil diyenlerin aslında kendisi Ağrılı değildir. Yasalar çerçevesinde siz hukuk devletinden daha büyük değilsiniz bu Ağrılı değilmiş şu şuradan gelmiş ne fark ediyor arkadaşlar. Neticede insanlar görevlerini ifa ediyorlar.

Bugün kamu görevlisi olup Tutağa görevi çıkan ve oyunu burada kullanamayan kamu görevlisi konusunda demokrasi havarisi kesiliyormuşsunuz ki bu arkadaşlar Tutak’a gitti burada oy kullanamadılar oy hakları gasp edildi diyor muşunuz.

Her şeye saygı duymak zorundasınız, öyle okulları basarak bazı okulları tehdit ederek benliğinizi ortaya koyuyorsunuz işte bu arkadaşların demokrasi anlayışı da bu şekilde işlerine geldi mi susarlar gelmediği takdirde demokrasiyi rafa kaldırıp sandıklara baskı yaparlar.

Personele baskı yaparlar, vatandaşa baskı yapmayı kendilerine görev atfederler, vallahi bu siyaset Ağrı da artık tükendi artık prim yapmıyor. Ağrı 10 yıl önceki Ağrı değil, Ağrı sağ duyudan yana tavrını kullanacaktır. Vatandaşı ve Avukatları tehdit edenler sandıktan kaybolmaya mahkûmudurlar. ‘dedi

AdminAdmin