Ağrı Haberleri
Giriş Tarihi : 17-03-2023 15:53   Güncelleme : 17-03-2023 15:59

Mehmet Vefa Oğur Ağrı Basın Birliğini Ziyaret Etti

AK Parti Ağrı Milletvekili Aday Adayı Mehmet Vefa Oğur, Ağrı Basın Birliğini Ziyaret Etti.

Mehmet Vefa Oğur Ağrı Basın Birliğini Ziyaret Etti
AK Parti Ağrı Milletvekili aday adayı olan Mehmet Vefa Oğur, 14 Mayıs'ta yapılacak Genel Seçimler müracaatını yaptıktan sonra Ağrı Basın Birliğini ziyaret ederek startı verdi.

Ağrı Basın Birliğini ziyaretinde konuşan Mehmet Vefa Oğur, 2023 seçimlerinin Türkiye'nin ikinci yüzyılının kaderinin belirleneceği bir seçim olacak. Başta Genel Başkanımız ve Mevcut Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden Başkan seçilmesi ve Meclise çok güçlü giren bir AK Parti ve Cumhur İttifakı ortakları ile birlikte Türkiye'nin Yeni Yüzyılının temellerini İnşallah Milletimizle birlikte atacağız. 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerinin başta Milletimize ve Ülkemize sonra Bölgemize ve Dünya'ya hayırlar getirmesini diliyorum. Bu Coğrafya'nın ve Milletlerin kaderi Mazlumların Umudu yeniden seçilecek olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve onun yol arkadaşlarının elindedir.

Mehmet Vefa Oğur, Bizler bugün burada sizlerle birlikte olduğumdan dolayı mutluluğumu belirtmek istiyorum. İlk ziyaretimizi değerli basın mensuplarıyla bir araya gelerek yapmayı düşündük ve sizlerin fikirleri bizlerin siyasi düşüncemizin şekillenmesinde çok önemli bir yere sahip. Sizler bizlerin göremediği duyamadığı konulara daha hakimsiniz. Sizlerin yol göstermesi eleştirmesi bizler için çok önemli.. Bu nedenle siz kıymetli basın ve medya temsilcileri ile le birlikte bazı istişare içerisinde bulunacağız, yol haritamızı belirleyerek birlikte en doğru kararı vererek yolumuza devam etmeyi planlıyoruz dedi. 
AdminAdmin