Ağrı Haberleri
Giriş Tarihi : 08-07-2024 17:55   Güncelleme : 08-07-2024 18:00

Volkan Barbaros Kadim Dostuna Adak Adadı

Volkan Barbaros Kadim Dostuna Adak Adadı

Volkan Barbaros Kadim Dostuna Adak Adadı

Ağrılı İş İnsanı Volkan Barbaros, Ağrı’da uğradığı bıçaklı saldırı sonucu ağır yaralanarak yoğun bakımda kalan ve daha sonra sağlığına kavuşan Ahmet Demirkol için Adak kurban kestirdi.

Geçtiğimiz hafta bıçaklanan Ağrı Vatanperver Gençlik Derneği Başkanı Ahmet Demirkol 3 gün süren yoğun bakım tedavisinin ardından sağlığına kavuşarak taburcu oldu.

Demirkol2un taburcu edilmesinin ardından evinin önünde adak kurban kestiren İş İnsanı Volkan Barbaros, Demirkol’a geçmiş olsun dileklerini iletti.

Demirkol’un hayati tehlike yaşadığı süreçte kendilerininim çok tedirgin olduğunu ve iyileşmesi halinde adak kurban kestireceğine dair söz verdiğini belirten iş İnsanı Volkan Barbaros, ‘Ağrı’da bir değer olan sevgili dostum Ahmet Demirkol’un iyileşmesi haberi hepimizi oldukça sevindirdi. Bende yoğun bakımda kaldığı sürede söz verdiğim gibi taburcu olur olmaz ayağının önünde adak kurban kestirdim. Mevla’m bu tür hadiselerde tüm halkımızı korusun. Çok şükür böyle zor bir süreci atlattık. Demirkol ve ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.'' Diye konuştu.

AdminAdmin