Ağrı Haberleri
Giriş Tarihi : 15-02-2024 14:07

Vali Mustafa Koç, Bu şehirde görev yapmak benim için çok anlamlı ve güzel

Vali Mustafa Koç, Bu şehirde görev yapmak benim için çok anlamlı ve güzel

 Vali Mustafa Koç, Bu şehirde görev yapmak benim için çok anlamlı ve güzel

Ziyaretler kapsamında Ağrı Basın Birliğini ziyaret eden Vali Mustafa Koç, huzurlu bir kent olan Ağrı’da vatandaş ve basın ile uyumlu bir şekilde yaşadıklarını söyledi.

 Ağrı yaşanabilir şehirlerimizin başında geliyor diyen Vali Mustafa Koç, 

''Ağrı sizin şehriniz, yaşantınız anılarınız var. Atanızın babanızın mezarları burada. Çocuklarınız bu şehirde huzurlu ve güvenilir bir şekilde yaşıyor. Hep birlikte bu şehrin daha güzel ve huzurlu bir kent olması için birlikte çalışalım. Tabi ki ağrı benim için çok anlamlı bir şehir, bu şehirde kaymakamlık yaptım. Anılarım var hatırlarım var dostluklarım ve arkadaşlarım var kendimi ağrılı gibi his ediyorum.'' dedi.

Kendisini bir Ağrılı olarak gördüğünü ifade eden Vali Mustafa Koç, ‘'Bu şehirde görev yapmak benim için çok anlamlı ve güzel. Ama sizler bu şehrin asli unsurlarısınız. Hem vatandaş olarak hem basın mensubu olarak daha çok dikkat etmeniz ve ona göre çalışmalısınız. Basın bizler için ve kamuoyu için önemli. Sizlerin tarafsız ve objektif yatığınız haberler bizim için önemlidir.’'diye konuştu.

Basın Birliği Başkanı Nuri Bayram, Başkan yardımcısı Yılmaz Daş ve Genel sekreter Ömer Tunç tarafından karşılanan vali Mustafa Koç,’un ziyareti Ağrı ile ilgili yapılan sohbetin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

AdminAdmin