Ağrı Haberleri
Giriş Tarihi : 14-06-2024 14:16

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Ahmet Çelebi Görevi Devraldı

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Ahmet Çelebi Görevi Devraldı

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Ahmet Çelebi Görevi Devraldı

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Ahmet Çelebi, görevi Fedai Din’den devraldı.

29 Ağustos 2022 tarihinde Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Fedai Din, görevi Ahmet Çelebi’ye devretti.

Görev teslim töreninde açıklamalarda bulunan Fedai Din; Ağrı’da ki görev süremizi tamamladık. Yaklaşık 22 aylık görev sürecinde, geleceğimiz olan gençliğimize hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Görev süresince birlikte çalıştığım Sayın Valimize, ilçe Kaymakamlarımıza, Sayın Milletvekilimize, Belediye Başkanlarımıza, kamu kurumlarının yöneticilerine, kıymetli Basın Mensuplarına ,STK’lara ve Ağrı’da ki tüm spor camiasına teşekkür ederim. Görevi devralan Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ahmet Çelebi’ye hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Ahmet Çelebi ise yapmış olduğu açıklamada; "İlimizde gençliğe ve spora yönelik hizmetlerde çıtayı daha yukarılara taşımak için tüm ekip arkadaşlarıyla birlikte üstün gayret göstereceğiz.

İl Müdürümüz Fedai Din’e gençliğe ve spora yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların ardından, Fedai Din Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Çelebi’ye çiçek takdim ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

 

Ahmet Çelebi

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü

1976 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Erzurum’da tamamlayan Çelebi, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi ve Uluslararası ilişkiler bölümlerinden mezun oldu. Spor Yöneticiliği alanında Yüksek Lisansını Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde tamamladı.

2022 yılında Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Spor Hizmetleri Müdürü olarak atanan Çelebi, 13 Haziran 2024 tarihinde Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atandı.

Çelebi, evli ve dört çocuk babasıdır.

AdminAdmin