Ağrı Haberleri
Giriş Tarihi : 05-05-2023 16:47   Güncelleme : 05-05-2023 16:52

Ayhan Yıldırım'ın Takımına Çifte Kupa

Ayhan Yıldırım'ın Takımına Çifte Kupa

Ayhan Yıldırım'ın Takımına Çifte Kupa
Türkiye Görme Engelliler Federasyonu Başkanı seçildikten sonra başarılara imza atmaya devam eden Ağrı’nın yetiştirmiş olduğu en başarılı bürokratlardan olan efsane Müdür olarak anılan Ayhan Yıldırım, başarılı işlere imza atmaya devam ediyor.

Önceki akşam 69.düzenlenen Gillete ve Milliyet Gazetesi tarafından organize edilen yılın takımı ve yılın sporcusu ödülünü başından Ayhan Yıldırım’ın bulunduğu Kadın Goalball Milli Takımı ve yılın en iyi sporcusu ödülünü alan sevda Altınoluk layık görüldü.

Ödülünü Gençlik Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından aldı.

Aynı zamanda Türkiye Spor Yazarlar Derneği (TSYD) ve Petrol Ofisinin birlikte ilk kez düzenlemiş olduğu engelsiz ödül töreninde Goalball Kadın Milli Takımı yılın Takımı olurken en iyi kadın sporcu ödülünü yine Sevda Altınoluk layık görüldü.

Her çalışmanın başarıya odaklı olduğunu belirten Ayhan Yıldırım, ‘İnşallah daha büyük başarılarla, daha büyük ödülleri Spor camiamıza kazandırmaya devam edeceğiz. Göreve geldiğimiz günden beri verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmenin haklı gurunu yaşıyoruz. Başarıya giderken emeği olan bütün ekip arkadaşlarıma, antrenörlerimize ve bize bu gururu yaşatan kadın milli futbol takımımıza ve tün sporcularımıza teşekkür ediyor yeni zaferlerde görüşeceğiz inşallah.'’diye konuştu. 


AdminAdmin