Ağrı Haberleri
Giriş Tarihi : 16-03-2023 12:42   Güncelleme : 16-03-2023 12:53

Mehmet Vefa Oğur Ak Parti'den Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

Mehmet Vefa Oğur Ak Parti'den Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

Mehmet Vefa Oğur Ak Parti'den Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı
Ağrı’nın sevilen ailelerinden iş İnsanı Mehmet Vefat Oğur, AK Parti Ağrı İl Başkanlığında Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Kalabalık bir heyet ile AK Parti Ağrı İl Başkanlığına giden Mehmet Vefa Oğur, 28’nci dönem Ağrı Milletvekilliği aday adaylığı için başvuru dosyasını İl Başkanı Orhan Güngör’e teslim etti.


Bir açıklama yapan AK Parti Ağrı Milletvekili aday adayı Mehmet Vefa Oğur, “Serhat şehri Ağrımızın kıymetli teşkilat mensupları bugün Ağrı’ımızın geleceği için AK Partimizle tekrar hizmet için bu memlekete hizmetkar olmak adına teşkilat başkanlığımıza gelerek Milletvekili aday adaylığımızı sizlerle birlikte açıklıyorum. Kadim Şehir Ağrı’ımıza ve şirin ilçelerine hizmetkar olabilmek adına, hemşehrilerimin gören gözü, işten kulağı, yürüyen ayağı, tutan eli, düşünen kafası olabilmek adına, Türkiye Yüzyılını birlikte yaşayabilmek ve yakın zamanda yaşadığımız deprem felaketinin derin yaralarını tez zamanda sarıp, sıkıntılarını çözüme ulaştırabilmek adına, ülkemizi 20 yıllık süre içinde yeniden imar eden Recep Tayyip Erdoğan yanında ve yıllardır emek verdiğim partisi AK PARTİ çatısı altında aday adaylığımı açıklamış bulunmaktayım. Bu kutlu yolculukta bizleri varlıkları ile var eden, güç katıp kimlik veren siz değerli hemşehrilerimin kıymetli desteklerini bekler şimdiden çok teşekkür ederim. Selam, saygı ve hürmetlerimi sunarım.”dedi.

Mehmet Vefa Oğur Kimdir

Siyaset bilimi ve Uluslararası İlişkilerde Yüksel lisansını Libya üzerinde yapan 1982 doğumlu olan Mehmet Vefa Oğur İlahiyat fakültesi olmak üzere 3 üniversite bitirdi.
Arapça ve İngilizceyi iyi derecede bilen , üç çocuk Babası olan Mehmet Vefa Oğur Uluslararası bir şirkette Genel Müdürü olarak çalışmaya devam ediyor. AdminAdmin