Ağrı Haberleri
Giriş Tarihi : 17-02-2023 15:16   Güncelleme : 17-02-2023 15:16

Mehmet Vefa Oğur'dan Miraç Kandili Mesajı

Mehmet Vefa Oğur'dan Miraç Kandili Mesajı

Mehmet Vefa Oğur'dan Miraç Kandili Mesajı
İş İnsanı Mehmet Vefa Oğur, Miraç kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Mehmet Vefa Oğur, Miraç Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında "Türkiye'nin yüreğinde derin yaralar açan, asrın en büyük deprem felaketinin yaşandığı bugünlerde, ülke ve millet olarak kenetlenmeye ihtiyaç duyulduğunu, birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde gönül gönüle olmanın yaraları saracak derecede önemi bulunduğunu ifade ederek, Miraç Kandili’nin hep birlikte el ele, omuz omuza yürümeye vesile olmasını temenni etti.

Mehmet Vefa Oğur “Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V.) Miraç mucizesinin gerçekleştiği bu mübarek gecede, üç ayların içerisinde, tövbe kapıları sonuna kadar açık.

Dualarımızı bol bol edeceğiz. Müminlere namaz hediye edilen Miraç gecesinde namazımızı kılacağız. Miraç Kandili’nin gündüzü ve gecesini bu şuurla dolu dolu geçirerek, manevi dünyamızı aydınlatacağız. Miraç Kandili, içerisinde büyük hikmetler biriktiren, mucizelerle dolu bir zaman dilimi. Hassas dönemlerden geçtiğimiz ve mucizelere tanıklık ettiğimiz şu günleri Rabbim, Miraç hürmetine, daha kolay atlatmamızı nasip eylesin.

Bu vesileyle başta Ağrılı hemşehrilerimizin ve tüm İslam âleminin Miraç Kandili’ni kutluyor, kandilin bütün insanlığa huzur ve mutluluk getirmesi, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” 
AdminAdmin